Rekonštrukcia bytu Bratislava


V rámci rekonštrukcie bytu Bratislava poskytujeme nasledovné služby:


1.) Rekonštrukcia podláh Bratislava


zabezpečujeme demontáž starej podlahy a inštaláciu novej podlahy. Medzi podlahy ktoré inštalujeme patria:

plávajúca podlha - vyrovnanie podlahy, vyliatie nivelizačnej vrstvy, položenie zvukovej a tepelnej izolácie, položenie plávajúcej podlahy, položenie líšť a prahov.
dlažba - vyrovnanie podláh, vyliatie nivelizačnej vrstvy, inštalácia dlažby, fugovanie, ukončovacie práce.


2.) Stierkovanie - maľovanie Bratislava

- pri maľovaní kladieme dôraz na množstvo vrstiev natretých na stenu v minulosti. Ak ich bolo viac, farbu je potrebné zoškrabať, čím ostávajú v strenách diery, ktoré je nutné vysadrovať, alebo celoplošne vystierkovať. Ideálnym spôsobom pre takýto typ stien je jedna vrstva sadrovania, čím sa spevní povrch a druhá vrstva stierky. Takto dosiahneme maximálne rovný povrch.


- Steny musia byť pri maľovaní pevné a jednoliate. V prípade nanášania viacerých vrstiev (vyššie spomínané sadrovanie a stierkovanie) to dosiahneme kvalitnou penetráciou. Bez nej nie je možné steny natierať.

3.) Zníženie stropu - sadrokartonárske práce Bratislava

 pozostávajú z troch typov sadrokartónu:

- klasický sadrokartón na steny a priečky
- sadrokartón do kúpeľne - zelený vodeodolný
- sadrokartón do podkrovia - červený ohňuvzdorný

Pri osádzaní sadrokartónových stien je potrebné, aby boli styky jednotlivých dosiek zapáskované a vybrúsené. Z tohto dôvodu ich ukladáme na tehlový vzor, tzsadrokartónových stykoch dávame pozor na spoje, aby bolo zapáskované a vybrusene tak aby sa nedali vidieť spoje kartonov, preto ich ukladame na tehlový vzor tz. aby sa jednotlivé dlžky prekrívali.

4.) Osadenie plastových okien Bratislava

- dodávame subdodávatelským sposobom, tz. od ktorej firmy si vyberiete okná, tá firma ich namontuje, tým padom to okno je v záruke na okná dávame vnutorné a vonkajšie parapety

- podstata osadenia plastového okna spočíva v tom aby celí obvod okna bol odizolovaní tvrdením polistirenom - tz. stirodur, minimalne 2cm hrubke, aby sme zabranili tepelnému mostu.

5.) Osadenie obložkových zárubní Bratislava

- búracie práce, odstránenie starých zárubní, inštalácia nových zárubní, dokončovacie práce
V rámci služby: rekonštrukcia bytu Bratislava disponujeme 10 realizovaných prác:

Rekonštrukcia bytu, obloženie kuchynskej linky. Rekonštrukcia podlahy, montáž sieťoviny Rekonštrukcia schodov, nový náter a betónovanie. Rekonštrukcia fasády. Penetrovanie a omietanie stien. Penetrovanie fasády. Náter fasády v dvoch vrstvách. Oprava a náter sokla.
Keď chceme mať kvalitnú robotu tak treba všetko penetrovať. Veľa krát je jednoduchšie kartónovať strop ako ho omietnúť Použitie štandardného obkladu pri kuchynských prevádzkach. Rekonštrukcia rychloobčerstvenia. Zabudovanie odkvapoveho plechu. Montáž podlahového kúrenia Montáž plastových okien a stien. Oblúkové schody z ytongu.
ff
Podlahové kúrenie. Rekonštrukcia zatekajuceho balkónu vyspádovanie poteru do guličky
pokládka parkiet