Rekonštrukcia bytového jadra Bratislava a okolie

 

Rekonštrukcia bytového jadra Bratislava a okolie

je výmena starej kúpeľne za novú. Bežné jadro pozostáva z umakartového jadra, teda drevotriesky, ktorá časom vlhne a hnije. Rekonštrukciu si častokrát vyžaduje aj murované jadro, ktoré má viac ako 15-20 rokov.


Demontáž starého bytového jadra

Demontáž pri murovavom jadre spočíva v búracích prácach a pri umakartovom jadre v kompletnej demontáži kovovej konštrukcie. Bežná demontáž bytového jadra zaberie približne 1deň práce. 


Odvoz starého bytového jadra

Suť odvážame na oficiálnu skládku/ do certifikovaného zberu.
V cenovej ponuke je zakalkulovaný odvoz starého bytového jadra.


Výstavba nového bytového jadra:

Pred začatím prác na bytovom jadre vylepíme pre susedov oznam o prácach a tiež naše telefónne číslo, kde nás môžu kontaktovať aby sme nevykonávali hlučné práce počas napr. spánku ich malých detí alebo iných príčin.

Výstavba nového jadra spočíva:
- vo vymurovaní jadra
- v rozvetvení novej elektriny
- v rozvetvení vody a odpadu
- v rozvetvení  plynu (ak je to potrebné)

Všetky tieto práce vykonávajú spôsobilí odborníci. V prípade potreby vieme dodať za poplatok revízne správy.

Pri bežnej výmene jadra stačí vykonať oznamovaciu povinnosť. Pri rozsiahlejšom búraní jadra alebo otvoru v paneli vieme zabezpečiť statika, resp. statický posudok. Na tieto práce však nestačí iba oznamovacia povinnosť, je nutné zabezpečiť stavebné povolenie.

V prípade vlastného výberu materiálu vieme zabezpečiť dopravu materiálu zdarma v rámci Bratislavy aj z viacerých predajní.

Vo vybraných mesiacoch ponúkame zľavu na vykonané dielo (práce + materiál + doprava) november 10% december 15%, január 20%, február 15%, marec 10%
Obhliadka a nacenenie je ZADARMO.


murované bytové jadro:

vystaváme z presných tvárnic Ytong príp. Porfix. Stenu následne nasieťkujeme a pretmelíme lepidlom. Finálna vrstva je podľa výberu zákazníka buď omietka, alebo stierka. Vnútorné steny jadra sa potrú lepidlom a obložia obkladom podľa výberu zákazníka.


sadrokartónové bytové jadro:

bytové jadro môže byť aj montované zo sadrokartónových stien, kde dosiahneme maximálne hladký povrch, ktorý sa môže následne po penetrovaní priamo malovať. Nie je potrebné pouziť omietku, ani stierku. Táto možnosť je však časovo náročnejsia, a preto finančne drahšia.


Sprchový box zmontovaný a osadený do rohu. Obmurovanie prívodu na pračkový sifón. Obklad pod kuchynskú linku. Plechové stupačkove dvierká v jadre Rohový sprchový kút. Oblý sprchový kút. Murovaný kuchynský dres. Vysúvacie sprchové dvere.
 Pod omietkový pračkový sifón a ventil. Najlacnejšia sprchová batéria. Malý murovaný pult zo zapusteným umývadlom. Kombinovaná sprcha s malou vaničkou ušetrené miesto v jadre. Murované stĺpy na sklenené poličky. Jednoduchá a moderná kúpeľňa v jadre. Umývadlo zo skrinkou v jadre. Zabudované dvoj a jednokrídlové dvierka v bytovom jadre.
Stupačkové dvojkrídlové dvere, biela drevotrieska. Chrómové doplnky a dvoj tlačidlo Geberit. Murovaná polička s plastovou rohovou lištou a vsadené zrkadlo. Murovaná polička s plastovou rohovou lištou a vsadené zrkadlo. Vaňová batéria štandardná Sagitárius. Biele štandardné dvere v plechovej zárubni.  Kombi WC a stupačkové dvierká dvojkrídlové, farba dub. Plechová vaňa najlacnejšia Estap.
Stupačkové dvierka jednokrídlové a drevené sedátko na WC. Umývadlová skrinka zo sklenenou vytrínov. Murovaný pult obložený s listelov a torelom. Murovaný pult v antickom prevedení, batéria Grohe. Rohová vaňa obmurovaná s bočnými stenami a s hliníkovými rohovými lištami. Chrómové stupačkové dvierka a sklenená listela (sklenený pásik). Najlacnejší obklad a sanita v štandardnom vybavení. Béžový obklad z Hornbachu.