Rekonštrukcia kúpeľne Bratislava


Osadenie vaňe - sprchového kúta


V prvom kroku pri rekonštrukcii kúpeľne prebieha osadenie vaňe alebo sprchového kúta.
Niektoré vaňe vyžadujú podmurovanie, iné sa dajú zakúpiť s originál kritmy. Podmurovanie vaňe samozrejme skríva výhody, okrem zvýšenej stability aj istotu že Vám pod vaňu nezatečie a tak nevzniknú rôzne plesne.


Položenie dlažby:


Pri rekonštrukcii kúpeľne pokračujeme vyrovním podlahy a položením dlažby.
Pri voľných sprchových kútoch dbáme na správne vyspadovanie podlahy.


Obkladanie:


Pri obkladaní dbáme na detaily, rôzne rohy, zásuvky, tiež je možné počítať zo zabudovaným zrkadom, alebo rôznymi poličkami, ktoré budú tiež vyobkladané. Jedna z najdôležitjších veci pri obkladaní je práve profesionalita. Nedajte sa zľákať podprahovými cenami. Pekná kúpeľňa sa skladá z dokonalých detailov.
Prezrite si naše referencie na spodu stránky a zamerajte sa na detaily.

My Vám poskytneme profesionalitu.


Osadenie sanity:


V daľšom kroku nasleduje osadenie sanity.

Najdôležitejšia vec v celej kúpeľni je silikonovanie. Hocijako pekne bude kúpeľňa obložená keď silikón nebude pekne spravený tak celá kúpeľňa je o ničom. 


Moderný obklad vo WC. Kúpeľňa z výraznou farbou a s mozaikou. moderný a štýlový obklad vo WC. Murovaná kuchyňa zo sopúchom a s malov vaňou vyrobená pre vášnivého rybára. Rohová vaňa zo španielskím obkladom. Panská firemná toaleta s pisuarom v najlacnejšom prevedený. Dvojkrídlový sprchový kút. Kúpeľňa s murovanými poličkami.
Pri výmene sprchovej vaničky sa použila mozaika. Novinka, ukončovacia lišta na vyspadovanie dna sprchovej vaničky. Sprchový kút vymurovaný zo sklobetónu. Obložené WC z listelov na zvislo. Moderná kúpeľňa zo skrinkou. Okrúhla vaňa obložená z malých kociek. V pozadí je červený sklobetón a rohy z plastovej rohovej lišty. Drevený pult zo štýlovým umývadlom.
Murované sedátko v sprche. Moderná veľkoplošná sprcha. Sprcha z číreho sklobetónu. Zamurovaný sprchový kút z dverami na mieru.  Listely na striedavé uloženie. Vaňa s odskokom a zo jolly hranou rezané do 45° uhla. Sprchový box s parnou saunou a s lavičkou. Samostatná porcelánova vaňa Marmoro Rosálie a stĺpova batéria Duravit.
Exkluzívny pod omietkový bidet, WC a viacfarebný mramor. Lakovaný pult s umývadlom PuraVida Duravit. Zabudovaný Geberit zarovno stenou a nástenná batéria. Zabudovaný podlahový žľab ECO. Sprchové sedátka. Oblúkový znížený strop. Oblúková rohová vaňa obložená s pásmi. Chrómové dvojpákové tačidlo Geberit.
Montážny otvor pod vaňou Haco. Murované poličky zo Supradosky. Keramická vanička a sklenená mozaika. WC a bidet od Geberitu a mozaika. Lesklá keramická mozaika v Bisacce. Bazén s Leddiodovým podsvietením. Obklady s k vetovaným vzorom. Sprchové dvere na mieru.
Parketová dlažba vyspádovaná do podľahovej guličky a v pozadí farebná škála z mozaiky. Montážny otvor pre sprchu chrómový kryt. Vyrezaná dlažba s vodným lúčom.  Detail narezania hliníkového roštu na bazénový žľab. Umývadlová skrinka s umývadlom. Zrkadlo nalepené na sklo a nalepené na stenu. Termostatická batéria s nastavenou teplotou. Viacfunkčný sprchový panel Hanza.
Sprchový box na mieru.  Sprchový set a chrómový radiátor. Rohový datail s hliníkovou lištou. Lesklá dlažba a chrómový sifón. Zapustené umývadlá v drevenom pulte.  Vaňa osadená v drevenom ráme. Dekoratívne obložená vaňa s lomeným oblúkom s torelamy. Zabudovaný geberit, ventilátor a murovaná polička s listelou.
Exkluzívna rohová vaňa s vnútorným osvetlením a keramická mozaika. Viacradová listela, torelo a biely rebríkový radiátor, obklad aparici. Zabudované hviezdne nebo v sádrokartonovom strope. Zabudované WC a bidet . Sklenená mozaika a drevený pult na umývadlá. Hydromasážna vaňa s obmurovaným stĺpom bateriovým pultom.